9
266256

Tarbeev Konstantin

(Ryssland)
Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
62 800 - 83 800 SEK
6 810 - 9 090 USD
Klubbat pris
Tarbeev Konstantin
(Ryssland)

MAN OCH HUND.

Sign. 1898. Olja på duk, 89,5x71 cm.