9
266256

Tarbeev Konstantin

(Ryssland)
Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
63 200 - 84 300 SEK
6 870 - 9 160 USD
Klubbat pris
Tarbeev Konstantin
(Ryssland)

MAN OCH HUND.

Sign. 1898. Olja på duk, 89,5x71 cm.