99
259391

CIGARETTETUI

Utropspris
300 - 400 EUR
3 400 - 4 530 SEK
313 - 417 USD
Klubbat pris
380 EUR
CIGARETTETUI

84 silver. Stämplad AH. Kontrollmästare Viktor Savinkov, Moskva 1868. Motivet på locket är en triumfbåge i stadsmiljö i nielloteknik. Etuiet är invändigt förgyllt och har graveringar. Längd 10 cm, vikt 100 g.

Små bucklor i hörnen.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

329. Anette Harboe Flensburg, "Untitled # 3".
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK