121
291350

VAS, glas, sign. Heikki Orvola, Notsjö, 1970-tal.

Utropspris
400 - 500 EUR
4 180 - 5 220 SEK
452 - 566 USD
Klubbat pris
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist design
+358 (0)40 1284 977

Rött och svart glas. H 30.

Sedvanligt slitage.