128
290410

VAS, keramik, sign. och dat. Rakel Bäck-Usvaala, -43.

Utropspris
400 - 500 EUR
4 190 - 5 240 SEK
454 - 568 USD
Klubbat pris
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist design
+358 (0)40 1284 977

Sign. RB. Blomstermotiv på gul fond. H 23.

Bruksslitage.