136
290396

SKÅLAR, 2 st, samt FLASKA, keramik, Friedl Holzer-Kjellberg, Arabia.

Utropspris
400 - 600 EUR
4 590 - 6 880 SEK
419 - 628 USD
Klubbat pris
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Oxblodsglasyr. Sign. F.H. Kj. H 11. Diam 11-20,5.

Krackelyr.