19
304307

Anna-maija Salo

(Finland)
Utropspris
400 - 500 EUR
4 510 - 5 640 SEK
417 - 522 USD
Klubbat pris
Nan Munsterhielm-Jarjis
Nan Munsterhielm-Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492
Anna-maija Salo
(Finland)

TAKLAMPOR, 3 st. 1960-talets slut. Kupans höjd 40 cm.

"Iso Pallo" (Stor Boll). Akrylplast i flera färger.

Bruksslitage. Ej funktionstestade.