344
298145

Annukka Olli

(Finland, Född 1980)
Utropspris
1 000 - 1 300 EUR
10 500 - 13 600 SEK
1 140 - 1 480 USD
Klubbat pris
1 400 EUR

Annukka Olli
(Finland, Född 1980)

"ANSIKTEN IV"

A tergo sign. 2007. Olja på duk 151x124 cm.

Studio, Åbo konstmuseum 2009.