514
305530

Edward Kienholz

(USA, 1927-1994)
Utropspris
800 - 1 000 EUR
9 060 - 11 300 SEK
835 - 1 040 USD
Klubbat pris
2 800 EUR

Edward Kienholz
(USA, 1927-1994)

"A HASSELBLAD WITH TWO BACKS".

Sign. -74. Akvarell 30x39,5 cm.