71
299298

RESTAURANGSTOL.

Utropspris
500 - 700 EUR
5 710 - 7 990 SEK
520 - 728 USD
Klubbat pris
2 400 EUR
RESTAURANGSTOL.

Otto Korhonen och Alvar Aalto. 1930-tal. Mörkbetsad faner. Klädd i rött konstläder. Höjd 72 cm.

Proveniens

Restaurang Tarina, Åbo