79
305801

PALL.

Utropspris
400 - 600 EUR
4 510 - 6 760 SEK
417 - 626 USD
Klubbat pris
380 EUR
PALL.

Modell X 602. 4 X-ben i massiv björk, svart konstläder. 1950-tal. Stämplad Artek Aalto design Made in Finland. Höjd 45 cm.