modern + contemporary F162

17 föremål
464. Jari Silomäki, "FRÅN SERIEN VÄDERDAGBOKEN, 2001-2011".
Klubbat pris
650 EUR
Utropspris
700 - 800 EUR
465. "FRÅN SERIEN VÄDERDAGBOKEN 2001-2011".
Klubbat pris
Utropspris
1 300 - 1 500 EUR
466. Jari Silomäki, "FRÅN SERIEN VÄDERDAGBOKEN 2001-2011".
Klubbat pris
400 EUR
Utropspris
350 - 400 EUR
467. Johanna Lecklin, "DET FINNS MYCKET GLÄDJE OCKSÅ".
Klubbat pris
2 000 EUR
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
468. Silikonprint på aluminium, a tergo sign. och dat. 7.9.2009.
Klubbat pris
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
471. Taneli Eskola, "JANAKKALA, LEPPÄKOSKI 1978".
Klubbat pris
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
472. Taneli Eskola, "NAAPURIVAARA, SOTKAMO 2010".
Klubbat pris
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
473. Ola Kolehmainen, "TRAPPAN".
Klubbat pris
18 000 EUR
Utropspris
3 000 - 5 000 EUR
476. Elina Brotherus, "I HATE SEX".
Klubbat pris
2 000 EUR
Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
478. Marjaana Kella, "THE MIRROR".
Klubbat pris
1 100 EUR
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
479. Jyrki Parantainen, SUNDAY.
Klubbat pris
Utropspris
3 500 - 4 000 EUR
480. Jyrki Parantainen, "FIRE".
Klubbat pris
2 200 EUR
Utropspris
2 500 - 3 000 EUR