173
295259

Ilmari Aalto

(Finland, 1891-1934)
Utropspris
800 - 1 200 EUR
9 100 - 13 700 SEK
849 - 1 270 USD
Klubbat pris
2 000 EUR
Ilmari Aalto
(Finland, 1891-1934)

"STILLEBEN MED FLASKOR".

Sign. -29. Olja på skiva 54x46 cm.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

357. Børge Mogensen, fåtöljer, ett par, "Spanska stolen", modell "226", Fredericia Stolefabrik, Danmark.
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
Budhistorik
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
Aktuellt bud:
50 000 SEK