173
295259

Ilmari Aalto

(Finland, 1891-1934)
Utropspris
800 - 1 200 EUR
9 060 - 13 600 SEK
835 - 1 250 USD
Klubbat pris
2 000 EUR
Ilmari Aalto
(Finland, 1891-1934)

"STILLEBEN MED FLASKOR".

Sign. -29. Olja på skiva 54x46 cm.