175
282845

Ellen Favorin

(Finland, 1853-1919)
Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
26 100 - 31 300 SEK
2 830 - 3 390 USD
Klubbat pris
2 400 EUR
Ellen Favorin
(Finland, 1853-1919)

HÖSTLANDSKAP.

Sign. Olja på duk 51x34 cm.