177
315823

Berndt Lindholm

(Finland/Sverige, 1841-1914)
Utropspris
4 000 - 4 500 EUR
41 900 - 47 100 SEK
4 540 - 5 110 USD
Klubbat pris
Berndt Lindholm
(Finland/Sverige, 1841-1914)

BERNDT LINDHOLM, olja på skiva, sign.

Efter stormen, 13,5 x 31,5.

Ytsmuts.