19
311213
ARMBAND, 26 antikslipade diamanter ca 1.30 ct, pärlor, emalj.

18K guld. Saknar stämplar. Sent 1800 tal. Justerbar storlek 16,5 - 18 cm, vikt 62 g.

Slitage, små bristningar, emaljskada, 1 pärla saknas.

Utropspris:

2 500 - 3 000 EUR

Klubbat pris:
2 000 EUR