194
306729

Berndt Lindholm

(Finland/Sverige, 1841-1914)
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
33 400 - 44 500 SEK
3 170 - 4 220 USD
Klubbat pris
4 000 EUR
Berndt Lindholm
(Finland/Sverige, 1841-1914)

LÄNGTAN.

Olja på duk, uppfodrad på skiva 23,5x16 cm.

Proveniens

Konstnärens familj.