202
316280

Ellen Favorin

(Finland, 1853-1919)
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
16 900 - 22 500 SEK
1 580 - 2 110 USD
Klubbat pris
1 700 EUR
Ellen Favorin
(Finland, 1853-1919)

STRANDLANDSKAP.

Sign. 1886. Olja på skiva 19x26,5 cm.