213
313050

Amelie Lundahl

(Finland, 1850-1914)
Utropspris
8 000 - 10 000 EUR
83 500 - 104 000 SEK
9 050 - 11 300 USD
Klubbat pris
Amelie Lundahl
(Finland, 1850-1914)

SKÄRGÅRDSVY.

Sign. Olja på duk, uppfodrad på skiva 42,5x62 cm.