215
278738

Berndt Lindholm

(Finland/Sverige, 1841-1914)
Utropspris
12 000 - 15 000 EUR
126 000 - 157 000 SEK
13 600 - 17 000 USD
Klubbat pris
11 000 EUR
Berndt Lindholm
(Finland/Sverige, 1841-1914)

"UTSIGT AF LADOGA."

Sign. -78. Olja på duk 57x67,5 cm.

Tilläggslista

Updaterad katalogtext.

Z. Topelius: En resa i Finland, 1872.