217
314388

Ferdinand von Wright

(Finland, 1822-1906)
Utropspris
15 000 - 20 000 EUR
170 000 - 227 000 SEK
15 600 - 20 900 USD
Klubbat pris
19 000 EUR
Ferdinand von Wright
(Finland, 1822-1906)

DUVOR.

Sign. 1895. Olja på duk 43,5x36 cm.