217
314388

Ferdinand von Wright

(Finland, 1822-1906)
Utropspris
15 000 - 20 000 EUR
157 000 - 209 000 SEK
17 000 - 22 700 USD
Klubbat pris
19 000 EUR
Ferdinand von Wright
(Finland, 1822-1906)

DUVOR.

Sign. 1895. Olja på duk 43,5x36 cm.