226
315528

Yrjö Ollila

(Finland, 1887-1932)
Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
28 300 - 34 000 SEK
2 610 - 3 130 USD
Klubbat pris
3 600 EUR
Yrjö Ollila
(Finland, 1887-1932)

"LANDSKAP/SPEGLINGAR".

Sign. 1916. Olja på duk 59x60 cm.

Tammerfors konstmuseum 1984.

A tergo målning.