Arne Jones E1299
226
315528

Yrjö Ollila

(Finland, 1887-1932)
Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
26 400 - 31 600 SEK
2 860 - 3 430 USD
Klubbat pris
3 600 EUR
Yrjö Ollila
(Finland, 1887-1932)

"LANDSKAP/SPEGLINGAR".

Sign. 1916. Olja på duk 59x60 cm.

Tammerfors konstmuseum 1984.

A tergo målning.