228
288689

Eero Nelimarkka

(Finland, 1891-1977)
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
22 500 - 33 800 SEK
2 110 - 3 160 USD
Klubbat pris
1 800 EUR

Eero Nelimarkka
(Finland, 1891-1977)

EN STUGA I SKOGEN.

Sign. 1920. Olja på duk 54x65,5 cm.