245
275049

Mikko Oinonen

(Finland, 1883-1956)
Utropspris
700 - 1 000 EUR
7 780 - 11 100 SEK
739 - 1 060 USD
Klubbat pris
520 EUR

Mikko Oinonen
(Finland, 1883-1956)

LANDSBYGD.

Sign. Olja på duk 54x63 cm.