256
311472

Hugo Simberg

(Finland, 1873-1917)
Utropspris
600 - 800 EUR
6 800 - 9 060 SEK
626 - 835 USD
Klubbat pris
1 350 EUR
Hugo Simberg
(Finland, 1873-1917)

"POST FESTUM".

Sign. Etsning 9x6,5 cm.

Saarikivi s. 90. Malme nr 45.

Medföljer en bok av Sakari Saarikivi där etsningen finns katalogiserad.

Formgivare