260
300391

Lennart Segerstråle

(Finland, 1892-1975)
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
11 100 - 16 700 SEK
1 060 - 1 580 USD
Klubbat pris
1 900 EUR

Lennart Segerstråle
(Finland, 1892-1975)

EN MAJESTÄTISK TALL.

Sign. -16. Olja på duk 50x45 cm.

Formgivare