262
316659

Väinö Hämäläinen

(Finland, 1876-1940)
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
20 900 - 31 400 SEK
2 270 - 3 410 USD
Klubbat pris
2 800 EUR
Väinö Hämäläinen
(Finland, 1876-1940)

KVÄLLSTÄMNING.

Sign. 1917. Olja på duk 50x41,5 cm.