269
312335

Rudolf Åkerblom

(Finland, 1849-1925)
Utropspris
700 - 800 EUR
7 380 - 8 430 SEK
801 - 916 USD
Klubbat pris
500 EUR
Rudolf Åkerblom
(Finland, 1849-1925)

"HÖGSOMMAR I NYLAND"

Sign. Olja på skiva 33,5x43,5 cm.