273
238797

Johan Knutson

(Sverige/Finland, 1816-1899)
Utropspris
3 500 - 4 000 EUR
36 500 - 41 800 SEK
3 960 - 4 520 USD
Klubbat pris
Johan Knutson
(Sverige/Finland, 1816-1899)

KUSTLANDSKAP FRÅN BORGÅ SKÄRGÅRD.

Sign. Borgå. Olja på duk 62x111 cm.