29
301748
BROSCH, kamé, emalj.

18K guld, silver, Fredrik & Wilhelm Zethelius Stockholm 1843. Mått 4,7 x 4,0 cm, vikt 12 g. Originaletui.

Slitage, små emaljskador.

Utropspris:

500 - 600 EUR

Klubbat pris: