29
301748

BROSCH, kamé, emalj.

Utropspris
500 - 600 EUR
5 640 - 6 760 SEK
522 - 626 USD
Klubbat pris
BROSCH, kamé, emalj.

18K guld, silver, Fredrik & Wilhelm Zethelius Stockholm 1843. Mått 4,7 x 4,0 cm, vikt 12 g. Originaletui.

Slitage, små emaljskador.