296
303728

Antoine Emile Plassan

(Frankrike, 1817-1903)
Utropspris
1 800 - 2 200 EUR
20 600 - 25 200 SEK
1 880 - 2 300 USD
Klubbat pris
1 800 EUR
Antoine Emile Plassan
(Frankrike, 1817-1903)

DET FÖRSTA ORDET.

Sign. -70. Olja på pannå 13x15 cm.