302
315865

Hendrik Barend Koekkoek

(Nederländerna, 1849-1909)
Utropspris
1 800 - 2 200 EUR
20 600 - 25 200 SEK
1 880 - 2 300 USD
Klubbat pris
1 000 EUR
Hendrik Barend Koekkoek
(Nederländerna, 1849-1909)

FARTYG TILL SJÖSS.

Sign. Olja på duk 31x36 cm.