315
298152

Mihail Abramovich Balunin

(Ryssland, 1875-1939)
Utropspris
1 500 - 1 800 EUR
17 100 - 20 500 SEK
1 560 - 1 870 USD
Klubbat pris
1 100 EUR

Mihail Abramovich Balunin
(Ryssland, 1875-1939)

DEN GAMLE RESENÄREN.

Sign. Akvarell 23x28 cm.