315
298152

Mihail Abramovich Balunin

(Ryssland, 1875-1939)
Utropspris
1 500 - 1 800 EUR
15 700 - 18 800 SEK
1 700 - 2 040 USD
Klubbat pris
1 100 EUR

Mihail Abramovich Balunin
(Ryssland, 1875-1939)

DEN GAMLE RESENÄREN.

Sign. Akvarell 23x28 cm.