318
294410

Sergei Wlasov

(Ryssland, 1859-1924)
Utropspris
800 - 1 000 EUR
9 130 - 11 400 SEK
832 - 1 040 USD
Klubbat pris
900 EUR
Sergei Wlasov
(Ryssland, 1859-1924)

SOVANDE BARN.

Sign. -99. Olja på duk 41x40 cm.