324
313776

Alexandr Morosov

(Ryssland, 1835-1904)
Utropspris
25 000 - 35 000 EUR
282 000 - 394 000 SEK
26 400 - 36 900 USD
Klubbat pris
Alexandr Morosov
(Ryssland, 1835-1904)

FÖRE BRÖLLOPET.

Sign. 1879. Olja på duk 89x71 cm.