330
307738

Feodor Vasilev

(Ryssland, 1850-1873)
Utropspris
10 000 - 15 000 EUR
105 000 - 158 000 SEK
11 400 - 17 200 USD
Klubbat pris
Feodor Vasilev
(Ryssland, 1850-1873)

STRANDLANDSKAP.

Sign. Olja på skiva 15,5x18 cm.