330
307738

Feodor Vasilev

(Ryssland, 1850-1873)
Utropspris
10 000 - 15 000 EUR
113 000 - 169 000 SEK
10 400 - 15 700 USD
Klubbat pris
Feodor Vasilev
(Ryssland, 1850-1873)

STRANDLANDSKAP.

Sign. Olja på skiva 15,5x18 cm.