333
312313

Boris Bessonoff

(Ryssland, 1862-1934)
Utropspris
8 000 - 12 000 EUR
90 600 - 136 000 SEK
8 350 - 12 500 USD
Klubbat pris
7 000 EUR
Boris Bessonoff
(Ryssland, 1862-1934)

HÖSTVY.

Sign. Olja på duk 77x112 cm.