336
308760

Richard Zommer

(Ryssland, 1866-1939)
Utropspris
8 000 - 12 000 EUR
91 400 - 137 000 SEK
8 430 - 12 600 USD
Klubbat pris
22 000 EUR
Richard Zommer
(Ryssland, 1866-1939)

MARKNAD I CENTRALASIEN.

Sign. 1902. Olja på duk 31,5x49,5 cm.