338
306968

Maria Alekseevna Feodorova

(Ryssland, 1859-1934)
Utropspris
800 - 1 000 EUR
9 060 - 11 300 SEK
835 - 1 040 USD
Klubbat pris
800 EUR
Maria Alekseevna Feodorova
(Ryssland, 1859-1934)

VINTERKVÄLL.

Sign. Olja på duk 35x44 cm.