340
317087

Lev Feliksovic Lagorio

(Ryssland, 1827-1905)
Utropspris
40 000 - 50 000 EUR
422 000 - 527 000 SEK
45 800 - 57 200 USD
Klubbat pris
40 000 EUR
Lev Feliksovic Lagorio
(Ryssland, 1827-1905)

STILLA HAVSVY.

Sign. 1864. Olja på duk 26x45 cm.