346
313772

Ilja Jevgenivitch Verchinin

(Ryssland, 1859-1913)
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
11 300 - 17 000 SEK
1 040 - 1 570 USD
Klubbat pris
Ilja Jevgenivitch Verchinin
(Ryssland, 1859-1913)

FRÅN HAMNEN I ST:PETERSBURG.

Sign. Olja på duk 40x27,5 cm.