346
313772

Ilja Jevgenivitch Verchinin

(Ryssland, 1859-1913)
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
10 500 - 15 700 SEK
1 140 - 1 700 USD
Klubbat pris
Ilja Jevgenivitch Verchinin
(Ryssland, 1859-1913)

FRÅN HAMNEN I ST:PETERSBURG.

Sign. Olja på duk 40x27,5 cm.