348
313783

Nikolai Nikanorovich Dubovskoi

(Ryssland, 1859-1918)
Utropspris
20 000 - 30 000 EUR
222 000 - 334 000 SEK
21 100 - 31 700 USD
Klubbat pris
31 000 EUR
(Ryssland, 1859-1918)

KVÄLL ÖVER ST.PETERSBURG.

Sign. Olja på duk 30х46 cm.