349
303719

Arseny Ivanovich Meschersky

(Ryssland, 1834-1902)
Utropspris
20 000 - 25 000 EUR
211 000 - 264 000 SEK
22 900 - 28 600 USD
Klubbat pris
Arseny Ivanovich Meschersky
(Ryssland, 1834-1902)

SKUMMANDE FORS.

Sign. Olja på duk, uppfodrad på skiva 37x60 cm.