349
303719

Arseny Ivanovich Meschersky

(Ryssland, 1834-1902)
Utropspris
20 000 - 25 000 EUR
229 000 - 287 000 SEK
20 900 - 26 200 USD
Klubbat pris
Arseny Ivanovich Meschersky
(Ryssland, 1834-1902)

SKUMMANDE FORS.

Sign. Olja på duk, uppfodrad på skiva 37x60 cm.