354
307400

Sergei Jurievich Sudeikin

(Ryssland, 1882-1946)
Utropspris
80 000 - 100 000 EUR
902 000 - 1 130 000 SEK
83 500 - 104 000 USD
Klubbat pris

Sergei Jurievich Sudeikin
(Ryssland, 1882-1946)

STILLEBEN.

Sign. 1922. Olja på pannå 68,5x91 cm.